Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znależć w Polityce Cookies
  • Producent dywaników welurowych - Dystrybutor dywaników gumowych

Dywaniki do bagażnika

W naszej ofercie znajdują się nie tylko dywaniki podłogowe, ale również takie, które pasują do bagażnika.

W ofercie posiadamy dywaniki firmy Rezaw-Plast, Aristar oraz MIX-PLAST. Ich wspólną ceną jest dopasowanie dywanika do wnętrza bagażnika. Produkty wykonane są z elastycznego tworzywa sztucznego, a na powierzchni posiadają wkładkę antypoślizgową z poliuretanu. Dywaniki można czyścić wodą, a także są odporne na środki chemiczne (takie jak olej, benzyna, smary).

 

W ofercie posiadamy także gumowe dywaniki do bagażnika. Dywaniki są wykonane z elastycznej mieszanki gumowej na bazie kauczuków syntetycznych w kolorze czarnym dlatego też w odróżnieniu od innych produktów nie posiada nieprzyjemnego zapachu gumy. Dzięki zastosowaniu kauczuków dywanik jest odporny na brud oraz czynniki fizyczne czy chemiczne (benzyna, smary, rozpuszczalniki). Mata nie odkształca się pod wpływem wysokiej temperatury oraz również nie ulega zesztywnieniu w niskich temperaturach. Cechą wyróżniającą oferowany dywanik jest fakt, że mata posiada na całej powierzchni unikatową strukturę antypoślizgową w postaci wypustek widocznych na fotografii które gwarantuję skuteczność w zapobiegnięciu przesuwania się elementów przewożonych w bagażniku. Dywanik jest w 100% nieprzepuszczalny i chroni oryginalną tapicerkę w bagażniku przed zalaniem i zawilgoceniem.

volvo xc 60 nr 232912

dywaniki do bagażnika gumowe