Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znależć w Polityce Cookies
  • Producent dywaników welurowych - Dystrybutor dywaników gumowych

Dywaniki welurowe

Nasza oferta jest niezwykle szeroka – dlatego znajdą Państwo takie dywaniki samochodowe, jakie będą odpowiadać Państwa potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Dywaniki welurowe własnej produkcji – istnieje możliwość wyboru jednej z trzech grup cenowych – w zależności od grubości prezentowanej wykładzimy.

1. Economic – są wykonane z wykładziny o grubości około 4mm. Przeznaczone głównie dla osób, które szukają dywanika w atrakcyjnej cenie. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnym oraz grafitowym kolorze).

 

2. Standard- do ich wykonania użyliśmy wysokiej klasy wykładziny typu CARLUX. Grubość wynosi prawie 6 mm, a ponadto są ładne i wytrzymałe. Dostępne w kolorach: czarnym, grafitowym, antracyt, beżowym, granatowym i bordowym.

 

3. Salonowe – lepszych nie znajdziemy! Wykonane są z wykładziny najwyższej jakości o grubości 8 mm. Ich cechą, która odróżnia je od innych jest strzyżone runo, które ułatwia usuwanie brudu z powierzchni. Takie dywaniki będą spełniać wymagania najbardziej wymagających Klientów. Dostępne w kolorze czarnym, grafitowym, ciemnym popierze oraz beżowym.

Wszystkie dywaniki są obszywane włóczką polipropylenową w różnych kolorach – do wyboru. Standardowo oferujemy dywaniki bez napisów, ale istnieje możliwość ich dodania metodą flock lub wgrzewarką haftowaną. Na dywanikach montujemy zatrzaski, które będą pasować do oryginalnych elementów Państwa samochodu.

 

Wzornik obszyć włóczka (obszycie standardowe)Wzornik obszyć tasiemką (tylko na zamówienie)

 


Kolorystyka napisów informacyjnych metodą flock

 


Kolorystyka napisów informacyjnych -wgrzewka haftowana


Haft czarny (czarne tło, popielate litery)

 

Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywanik jest przeznaczony i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywanika z podaniem producenta. Dywanik jest produkcji polskiej.Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w treści aukcji są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i użyte są wyłącznie w celach informacyjnych o przeznaczeniu towaru.

 

Dywaniki welurowe z importu produkcji niemieckiej firmy PETEX – dostępne są w dwóch wariantach:

1. Standard- są wykonane z wysokiej jakości wykładziny – tzw. weluru pętelkowego. Dostępny w kolorze grafitowym, obszyty włóczką polipropylenową w pasującym odcieniu. Dywanik od strony kierowcy posiada dodatkowe wzmocnienia pod pedałami.

 

2. Lux- dywaniki wykonane są z najwyższej jakości weluru strzyżonego w kolorze czarnym, od spodu pokryte są warstwą gumy, obszyte tasiemką.