Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znależć w Polityce Cookies
  • Producent dywaników welurowych - Dystrybutor dywaników gumowych

Dywaniki gumowe

Nasza oferta jest niezwykle szeroka – dlatego znajdą Państwo takie dywaniki samochodowe, jakie będą odpowiadać Państwa potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Dywaniki gumowe- w naszej ofercie znajdują się także dywaniki gumowe polskich oraz zagranicznych producentów.

1. W stałej sprzedaży posiadamy dywaniki gumowe następujących polskich producentów.

a) Tradycyjne dywaniki gumowe – korytkowe, które pochodzą z produkcji. Jedne z najpopularniejszych dywaników, pochodzących z naszego państwa. Niska cena oraz wysoka jakość są doceniane przez naszych klientów, a dywaniki szybko zyskały uznanie. Standardowo wykonywane są w kolorze czarnym, możliwość wykonania pod zamówienie w kolorze popielatym.

 

 

b) Dywaniki Rezaw - są naszą nowością – ich producent REZAW – PLAST wprowadził w 2012 roku ten wyrób, ale przez ten czas zyskały uznanie i są jednym z najczęściej wybieranych produktów. Cechą charakterystyczną jest ich zapach – a raczej brak oraz wysoki brzeg ochronny. Dywaniki produkowane są w kolorze czarnym, a do wybranych modeli w kolorze popielatym lub beżowym. Posiadają stopery do mocowania dywanika w samochodzie

  

Przykładowe zdjęcia zamontowanej osłony w samochodzie:

 

Przykładowe zdjęcia zamontowanej osłony w samochodzie:

 

Przykładowe zdjęcia zamontowanej osłony w samochodzie:

c) Tradycyjne dywaniki gumowe tzw. –korytkowe- firmy ZWG.

dywaniki gumowe

d) Oryginalne dywaniki gumowe firmy Geyer-Hosaya

e) Oryginalne dywaniki gumowe firmy Frogum


2. Oferujemy oryginalne dywaniki gumowe następujących firm zagranicznych: Petex , Rigum , Schonek oraz Doma.

Dywaniki z importu charakteryzują się wysoką jakością wykonania, na bazie naturalnych kauczuków. W ten sposób zwiększa się ich wytrzymałość. Wszystkie dywaniki wykonane są oryginalnie pod model samochodu, w uzasadnionych przypadkach posiadają zatrzaski do mocowania dywaników w samochodzie. Podstawową cechą różniącą te dywaniki jest kolorystyka oraz szata graficzna.

a) Petex – czarne

b) Rigum –czarne

c) Schonek –ciemny popiel

d) Doma – ciemny popiel