Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znależć w Polityce Cookies
  • Producent dywaników welurowych - Dystrybutor dywaników gumowych

O nas

Nasza firma działa na polskim rynku już od 2006 roku. Przez lata pracy, doświadczyliśmy pracy dla wielu Klientów. Szukając najlepszych rozwiązań, zawsze kierowaliśmy się potrzebami konsumentów oraz szukaliśmy produktów oferujących jakość, dbałość o szczegóły i atrakcyjną cenę. Nasze dywaniki welurowe, gumowe czy do bagażnika pasują do wszystkich modeli samochodów osobowych, jak i dostawczych. Jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej firmie. Uzupełnieniem naszej oferty stanowią chlapacze samochodowe oraz osłonki na silniki i kołpaki.

W sprzedaży znajdują się dywaniki welurowe, które pochodzą z naszej fabryki – jesteśmy producentem, a jednocześnie dystrybutorem własnych produktów. Posiadamy także bogatą ofertę dywaników pochodzących z importu – między innymi od niemieckiej firmy PETEX. Jesteśmy także dystrybutorem takich marek jak: SCHONEK, RIGUM, DOMA, REZAW-PLAST, MIX-PLAST oraz ARISTAR i GUMEX.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu – znajdą w nim Państwo duży wybór dywaników w bogatej palecie barw oraz cenach, które są dostosowane do Państwa oczekiwań. Sklepy motoryzacyjne, komisy, salony samochodowe bądź hurtownie, które są zainteresowane współpracą, pragniemy poinformować, że prowadzimy także sprzedaż hurtową. Zachęcamy do kontaktu, a zaprezentujemy personalizowaną ofertę skierowaną dla Państwa potrzeb.

Misja FirmyNasza Misja

  • Misja firmy

    Naszą podstawową misją jest zadowolenie Klienta. Dlatego oferujemy produkty najwyższej klasy, z których sami chętnie korzystamy. Chcemy zarazić dbaniem o auto, bo tylko w ten sposób będą przynosić zadowolenie właścicielowi i radość z codziennej jazdy.