Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znależć w Polityce Cookies
  • Producent dywaników welurowych - Dystrybutor dywaników gumowych

O firmie

Nasza firma działa na polskim rynku już od 2006 roku. Przez lata pracy, doświadczyliśmy pracy dla wielu Klientów. Szukając najlepszych rozwiązań, zawsze kierowaliśmy się potrzebami konsumentów oraz szukaliśmy produktów oferujących jakość, dbałość o szczegóły i atrakcyjną cenę. Nasze dywaniki welurowe, gumowe czy do bagażnika pasują do wszystkich modeli samochodów osobowych, jak i dostawczych. Jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej firmie. Uzupełnieniem naszej oferty stanowią chlapacze samochodowe oraz osłonki na silniki i kołpaki.

W sprzedaży znajdują się dywaniki welurowe, które pochodzą z naszej fabryki – jesteśmy producentem, a jednocześnie dystrybutorem własnych produktów. Posiadamy także bogatą ofertę dywaników pochodzących z importu – między innymi od niemieckiej firmy PETEX. Jesteśmy także dystrybutorem takich marek jak: SCHONEK, RIGUM, DOMA, REZAW-PLAST, MIX-PLAST oraz ARISTAR i GUMEX.